Márk metropolita szolgálatai az oroszországi médiában

Az oroszországi „Szojuz” országos tv-csatorna bemutatta a nemrég, hazánkban, főpapunk látogatásán forgatott film második részét, „Feljegyzések a távolból – magyar földön” címmel, amely a Magyar Ortodox Egyházmegye egyházközségeinek életét, szolgálatát mutatja be.

A „Főpásztor üzenete” c. sorozatban pedig, amelyet a „Logosz” rjazanyi egyházmegyei tv-stúdió készít, levetítették a Márk metropolitával „Külföldön jobb?” címmel készített videót, amely a Magyar Egyházmegye orosz ajkú egyházközségeiről szól. 

Az előbbi műsort a következő címen lehet megtekinteni:

http://hungary.orthodoxia.org/2019/11/15/zapiski-iz-glubinki-na-vengerskoj-zemle-chast-2/?lang=ru

Az utóbbit pedig itt:

http://hungary.orthodoxia.org/2019/11/29/slovo-arxipastyrya-za-granicej-luchshe-video/?lang=ru#more-19678

A két műsort orosz nyelven is tudó hívőknek és érdeklődőknek ajánljuk.

 

This post is also available in: orosz

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.